اصفهان ,علوم ,پزشکی ,دانشگاه ,فرهنگی ,علیرضا ,علوم پزشکی ,پزشکی اصفهان ,دانشگاه علوم ,علیرضا عبدیزدان ,فرهنگی دانشگاه ,علوم پزشکی اصفهان


علیرضا عبد یزدان، دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در پی سانحه رانندگی درگذشت.


علیرضا عبد یزدان دانشجوی فعال و محبوب رشته گفتاردرمانی، از فعالان فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در اثر حادثه رانندگی دار فانی را وداع گفت.
 عبد یزدان علاوه بر مسئولیت تشکیلات انجمن اسلامی دانشجویان، عضو شورای فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بودند و کارنامه پربار فعالیت‌های سیاسی و فرهنگی وی در جامعه فعالان دانشگاهی مشهور بود. حسن اخلاق، جدیت، مطالعه ، ارتباط خوب و حسنه با همه طیف‌های سیاسی و نیز فعایت های علمی از وی چهره یک نخبه سیاسی و دانشگاهی ویژه ساخته بود.

متاسفانه در سانحه تصادف تاریخ ۸ اسفند ۹۶ در حوالی کتابخانه مرکزی دانشگاه وی به شدت مصدوم و به کمای مغزی فرو رفت و در طی این مدت کلیه جامعه دانشگاهی علوم پزشکی اصفهان برای شفای ایشان دست به دعا برداشتند لکن دست تقدیر الهی نهم اسفندماه  علیرضا عبدیزدان را به سمت خود فرا خواند و دانشجویان و اساتید و فعالان دانشگاهی را  با کوله باری از خاطرات خوب از علیرضا عبدیزدان تنها گذاشت.
اعضای هیئت تحریریه نشریه علمی-فرهنگی آوا این حادثه دردناک را به خانواده داغدار آن مرحوم تسلیت و تعزیت عرض نموده و ضمن ابراز همدردی با بازماندگان، از درگاه ایزد منان برای آن مرحوم غفران واسعه الهی و علو درجات و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسئلت دارد.

منبع اصلی مطلب : نشریه علمی-فرهنگی آوا
برچسب ها : اصفهان ,علوم ,پزشکی ,دانشگاه ,فرهنگی ,علیرضا ,علوم پزشکی ,پزشکی اصفهان ,دانشگاه علوم ,علیرضا عبدیزدان ,فرهنگی دانشگاه ,علوم پزشکی اصفهان
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

سایت : درگذشت دانشجو گفتار درمانی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان